1- انتقال دهنده مکلف است هنگام انتقال ملک(خرید/فروش، رهن و یا اجاره) با هیئت مدیره مجتمع تسویه حساب نماید و به هر حال بدهی واحد قابل انتقال خواهد بود.

2- در حال حاضر میزان مبلغ حق شارژ برای هر واحد مکسونی اعم از یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه، خالی و یا در حال استفاده و همگی به میزان یکسان 360.000 تومان می باشد که می بایست تا قبل از پنجم هرماه واریز گردد.

3- کلیه واحدهای مسکونی به منظور سکونت قابل استفاده بوده و ساکنین متعهد هستند از ایجاد مراکز تجارت در محل واحدهای خود به هر شکل خودداری نمایند.

4- نصب، الصاق و استقرار هر نوع اشیاء اعم از البسه‌،تابلو ،وسایل منزل ، گلدان و ...در نمای خارجی ساختمان (تراس)و راهروهای مشترک ممنوع است. همچنین گذاردن میز ، صندلی و هر نوع اشیاء دیگر(مانند :جا کفشی ،گلدان ، دوچرخه و...) و همچنین نگاهداری حیوانات در قسمتهای مشترک ساختمان ممنوع می باشد.

5- در صورتیکه مالکین و ساکنین غیبت طولانی داشته باشند ، باید کلید آپارتمان خود را با اطلاع نماینده بلوک به شخص مورد اعتماد خود بسپارند تا در صورت ضرورت ورود به آپارتمان امکان پذیر باشد در غیر اینصورت هر مالک مسئول جبران ضررهائی است که احتمالاً از ملک او ناشی شده باشد . ( البته چنانچه خسارت وارده ناشی از نواقص و اشکالات کلی سیستم و تأسیساتی ساختمان نباشد ).

6- مالکین نباید تحت هیچ عنوان مواد منفجره که ایجاد انفجار و یا آتش سوزی می نماید در آپارتمان خود نگهداری نمایند .

7- نصب هر گونه آنتن اختصاصی در نمای خارجی ساختمان ممنوع است .

8- شستشوي ماشين در محوطه و پاركينگ تحت هر شرايطي به طور كل ممنوع مي باشد.

9- در قسمتهاي مشاع حجاب و موازين اسلامي را رعايت نمايند و آقايان از تردد در قسمتهاي مشاع با پيجامه و عرقگيرو شلوارك و زيرپوش خودداري نمايند .

10- ساكنين در مورد استفاده از لوازم صوتي بايد طوري عمل نمايندكه مزاحمتي براي ديگر همسايگان فراهم نياورند .

11- بمنظور حفظ امنيت بيشتر اماكن خصوصي ، ساكنين واحدهاي مسكوني مكلفند نگهبانان و مسئولين مجتمع را از هر گونه حمل و نقل ، اسباب كشي ، و ميهماني بزرگ مطلع نمايند تا نگهبانان در جهت امنيت ، ورود و خروج افراد غريبه را با رعايت احترام لازم كنترل نمايند .

12- هرگونه خريد، فروش و اجاره واحدهاي مسكوني مجتمع بايستي با هماهنگي هيئت مديره و با اخذ مجوز هاي لازم و امضاء تعهد نامه و قبول اساسنامه توسط خريدار يا مستاجر صورت پذيرد.

13- کلیه مالکین و مستاجرین موظفند در هر مرتبه ورود جهت اسکان، هنگام حمل اثاثیه به مجتمع نسبت به تسویه حساب کامل و پرداخت مبلغ چهار میلیون ریال به عنوان ورودی(صندوق) مجتمع و اخذ مجوز ورود اقدام نمایند.

14- کلیه مالکین و مستاجرین موظفند هنگام خروج و حمل اثاثیه از مجتمع نسبت به تسویه حساب کامل و کسب مجوز خروج اقدام نمایند.

15- زمان اسباب کشی تنها با اطلاع قبلی و مابین ساعات 9 الی 18 می باشد. درضمن مبلغ 300.000 تومان به عنوان هزینه استهلاک آسانسور باید به مدیر پرداخت گردد.

16. ممنوعیت نگهداری حیوانات اهلی و و حشی

برای نگهداری حیوانات خانگی چه اهلی و چه وحشی در آپارتمان‌ها قوانینی در نظر گرفته‌شده است؛ بر این اساس بر طبق تبصره ماده سه آیین‌نامه اجرایی قانون آپارتمان‌ها در سال ۱۳۴۷ نگهداری این‌گونه از حیوانات در قسمت‌های مشترک یک ساختمان جرم محسوب شده و شخص دارنده حیوان خانگی به‌عنوان مجرم شناخته‌شده و سایرین می‌توانند از وی شکایت کنند. منظور از قسمت‌های مشترک ساختمان همان پشت‌بام، راه‌پله‌ها، راهروها، حیاط و پارکینگ است. برای نگهداری این نوع از حیوانات در واحدهای شخصی آپارتمانی نیز، قانونی گذاشته‌شده که ازنظر مقررات و قوانین بهداشت حیوان خانگی ایجاد بیماری نکند و برای همسایه خود نیز ایجاد مزاحمت نکرده باشد. اگر دو مورد گفته‌شده رعایت شود، نگهداری این حیوانات در خانه هیچ مشکلی ندارد، در غیر این صورت دارنده حیوان خانگی مجرم بوده و تک‌تک همسایگان می‌توانند از وی شکایت کنند.
در حالت کلی در قوانین قضایی نگهداری سگ و گربه و … به دلیل سروصدا و ایجاد مزاحمت برای همسایگان مصداق سلب آسایش عمومی است و پیگرد قضایی دارد.

جهت هماهنگی و یا اطلاعات بیشتر می توانید با رئیس هیئت مدیره مجتمع، آقای مهندس وحید بالانچی با شماره 09360084738 تماس بگیرید